A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!
Becsült olvasási idő: 2 perc
Végleges döntést hozott a kormány
A német szövetségi kormány június 6-án tartott rendkívüli ülésén döntött az atomerőművek 2022-ig történő bezárásáról.
