A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!
Becsült olvasási idő: 3 perc
Katasztrófa után hét hónappal...
A hazai energiaipart szolgálják majd a Devecser melletti, a vörösiszap katasztrófa előtt élelmiszertermelésre használt termőföldek. A Vidékfejlesztési Minisztérium koncepciója szerint a területen a vállalkozó gazdák az ajkai erőmű számára nevelnének úgynevezett energiacélú növényeket.
