Katasztrófa után hét hónappal...

Katasztrófa után hét hónappal...

A hazai energiaipart szolgálják majd a Devecser melletti, a vörösiszap katasztrófa előtt élelmiszertermelésre használt termőföldek. A Vidékfejlesztési Minisztérium koncepciója szerint a területen a vállalkozó gazdák az ajkai erőmű számára nevelnének úgynevezett energiacélú növényeket.