Rovatok
- Tehetséges nők az iparban
- AutoTech
- UrbanTech
- Az autonóm logisztika jövője a KUKA-val
- Eseményajánló
- Agro/Foodtech
- IPAR NAPJAI
- Hadiipar
- Tudomány
- Év Gyára
- Mérnökképzés
- Teszter
- Energetika
- Izgalmas technológia
- Logisztika
- A hét témája
- AI/MI az iparban
- Medtech
- Kávészünet
- Digitális lapszám
- Köszörű podcast
- Innováció
- Művelt mérnök
- Gazdaság
- Technológia
Közösségi média
A világ legnagyobb szén-dioxid-megkötő üzemét húzzák fel Amerikában
Idővel akár évi 5 megatonna üvegházhatású gázt is képes lesz magába szívni a létesítmény.
Teljesen átáll megújuló energiára a Facebook
A többi technológiai óriáscég fogadalmai és elért eredményei sűrűjében nincs is nagyon más választása.
Szén-dioxidból áram
A Cornell Egyetem úttörő módszerével a „hírhedt” üvegházhatású gáz megkötésével egyidejűleg villamosenergia is keletkezik.
Már zsugorodik az ózonlyuk
A tudósok megerősítették, hogy az Antarktisz feletti védőrétegen keletkezett lyuk mérete a montreali megállapodásnak köszönhetően csökken.
