Rovatok
- Tehetséges nők az iparban
- AutoTech
- UrbanTech
- Az autonóm logisztika jövője a KUKA-val
- Eseményajánló
- Agro/Foodtech
- IPAR NAPJAI
- Hadiipar
- Tudomány
- Év Gyára
- Mérnökképzés
- Teszter
- Energetika
- Izgalmas technológia
- Logisztika
- A hét témája
- AI/MI az iparban
- Medtech
- Kávészünet
- Digitális lapszám
- Köszörű podcast
- Innováció
- Művelt mérnök
- Gazdaság
- Technológia
Közösségi média
Kapu Tibor elindult a Nemzetközi Űrállomásra
Az Axiom-4 négyfős személyzete 31 ország csaknem 60 tudományos kísérletét végzi el.
A Csendes-óceánba zuhan 2030 után a Nemzetközi Űrállomás
A NASA közölte, hogy 2030 után a Csendes-óceánba zuhan a Nemzetközi Űrállomás.
2027-ben indul az első szabadon repülő kereskedelmi űrállomás
A Nanoracks, a Voyager Space és a Lockheed Martin nemrég jelentette be, hogy a NASA-val való együttműködés keretében 2027-re az első szabadon repülő kereskedelmi űrállomást kívánják alacsony Föld körüli pályára (Low Earth Orbit, vagys LEO) indítani.
Dübörög a használtrakéta-használat a SpaceX-nél
A cég legutóbbi űrbe lőtt járművében már két „veterán” alkotóelem is helyet kapott, ami rekord.
Nem vagy többé az ikertestvérem!
Miután egy asztronauta visszatért az űrből, a genetikai felépítése már más volt, mint az ikertestvéréé.
Magánkézbe kerülhet a Nemzetközi Űrállomás
A Trump-kormányzat Föld körüli kereskedelmi vállalkozást csinálna a Nemzetközi Űrállomásból (ISS), amelyet nem a kormány, hanem magáncégek üzemeltetnének.
Oroszország is beszáll a Hold-programba (II. rész)
Saját kozmikus álmainak megvalósításához az államnak túl vékony a pénztárcája.
A SpaceX flottul leszállt rakétájával egy drónhajóra
A mozzanat történelmi jelentősége összehasonlíthatatlanul nagyobb annál, mint amilyennek talán elsőre tűnik.
