Az új munkahelyek betöltése folyamatosan történik, ennek megfelelően a cég két hónapja megvásárolta a jelenlegi üzem mellett található csarnokot, amelynek átalakítási munkálatait azonnal megkezdték. Az üzemrész ünnepélyes megnyitóján Czomba Sándor, a Nemzetgazdasági Minisztérium foglalkoztatásért felelős államtitkára azt mondta: egy komoly múltú cég döntött úgy, hogy újabb fejlesztést hajt végre ebben a térségben, ez pozitív üzenet.

Ahhoz, hogy sikeresek legyünk, a jogi környezetet is meg kell teremtenünk, ezért módosult a munka törvénykönyve, és a szakképzési törvény is remélhetőleg hamarosan a célegyenesbe kerül - mondta, hozzáfűzve: ez segíti, hogy az embereknek ne segélyért kelljen folyamodniuk, hanem munkalehetőséghez jussanak. Hangsúlyozta: a Johnson Electric több mint ezer főt foglalkoztat Hatvanban és Ózdon, és 2013 végéig a beruházás révén 500-600 fővel nőhet a létszám.
