Rovatok
- Tehetséges nők az iparban
- AutoTech
- UrbanTech
- Az autonóm logisztika jövője a KUKA-val
- Eseményajánló
- Agro/Foodtech
- IPAR NAPJAI
- Hadiipar
- Tudomány
- Év Gyára
- Mérnökképzés
- Teszter
- Energetika
- Izgalmas technológia
- Logisztika
- A hét témája
- AI/MI az iparban
- Medtech
- Kávészünet
- Digitális lapszám
- Köszörű podcast
- Innováció
- Művelt mérnök
- Gazdaság
- Technológia
Közösségi média
Németország pénzzel jutalmazta az áramfogyasztást
Karácsonykor az állam környezetbarát erőművei a szükséges mennyiségnél jelentősen több villamos energiát állítottak elő.
Gigászi naphőerőmű épülhet Dél-Ausztráliában is
A legkisebb földrész maholnap teljesen átállhat a megújuló energiára.
2017-ben töviről hegyire kizöldül a Google
Az óriásvállalat már nagyon közel áll azon céljához, hogy az irodáit és adatközpontjait immár 100 százalékban megújuló erőforrásokkal működtesse.
Se perc alatt hoztak létre szén-dioxidból etanolt
A tudósok abban bíztak, hogy egyszer – ha egyáltalán – legalább is sok lépésben tudják majd teljesíteni a feladatot.
Áttörés a hullámok energiájának hasznosításában
A svéd CorPower Ocean találmányával talán most már tényleg hatékonyan kiaknázhatjuk az óceánok elapadhatatlan erőforrásait.
Nem használjuk ki eléggé a Nap energiáját
A napelemes rendszerek hazai elterjedését többek között a pályázatokra való várakozás, a kötelező átvételi tarifa, a 27%-os áfa és a környezetvédelmi termékdíj is hátráltatja.
