Becsült olvasási idő: 1 perc
A lengyelek nem követik a német példát

A lengyel kormány becsvágyó célkitűzése értelmében 2030-ig két, összesen 6 ezer megawatt teljesítményű atomerőművet építenének Lengyelországban - írta a Rzeczpospolita hétfőn.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!