A minisztérium kommentárja kiemeli, hogy az ipari termelés minden régióban nőtt. A legnagyobb mértékű bővülés Dél-Alföldön (14 százalék) volt, a többi régióban 1,6 és 9,7 százalék között emelkedett az ipari kibocsátás.
Az egy alkalmazásban állóra jutó ipari termelés 3,5 százalékos bővülése a legalább 5 főt foglalkoztató vállalkozások körében 3 százalékos létszámnövekedés mellett következett be - hívta fel a figyelmet az NGM.
