Rovatok
- Tehetséges nők az iparban
- AutoTech
- UrbanTech
- Az autonóm logisztika jövője a KUKA-val
- Eseményajánló
- Agro/Foodtech
- IPAR NAPJAI
- Hadiipar
- Tudomány
- Év Gyára
- Mérnökképzés
- Teszter
- Energetika
- Izgalmas technológia
- Logisztika
- A hét témája
- AI/MI az iparban
- Medtech
- Kávészünet
- Digitális lapszám
- Köszörű podcast
- Innováció
- Művelt mérnök
- Gazdaság
- Technológia
Közösségi média
Pozitív első féléves eredmények a DMG MORI-nál
A nehéz piaci és gazdasági körülmények ellenére pozitív EBIT-tel zárta 2020 első félévét a DMG MORI.
A lakosság kivár
Augusztusban folytatódott a GKI-Erste konjunktúraindex szezonális hatásoktól megtisztított értékének csökkenése; a GKI Gazdaságkutató Zrt. által az EU támogatásával végzett felmérés szerint a csökkenő trend hónapok óta tart, az üzleti és a fogyasztói várakozások 2010 márciusában voltak a jelenlegihez hasonló szinten.
A feldolgozóiparnak sem megy
Nemrég tette közzé a Kopint-Tárki Konjunktúrakutató Intézet a feldolgozóiparban működő vállalkozások negyedéves konjunktúratesztjének eredményét. Aggasztó helyzetet tapasztaltak.
Fókuszban az optimalizált termelés
Napjaink termelővállalatai számára kulcsfontosságú kérdés a költséghatékony termelés, a gyors reagálási képesség és a pontos ügyfélkiszolgálás. Ezeken a területeken nyújt hathatós segítséget a most bemutatott dSuite vállalatirányítási rendszer.
