A tervek szerint halad a gyártókapacitás bővítés a debreceni Schaefflernél

A tervek szerint halad a gyártókapacitás bővítés a debreceni Schaefflernél

A Határ úti termelő üzem jelentősen több egysoros, mélyhornyú golyóscsapágy gyártására lesz képes 2026-tól.

Megduplázzák a gyártóterületet a Mercedes kecskeméti gyárában

Megduplázzák a gyártóterületet a Mercedes kecskeméti gyárában

Az üzem a gyártóterület megduplázásával járó fejlesztés nyomán a konszern egyik legjelentősebb egységévé válik.

Új üzemcsarnokkal bővült az Adient

Új üzemcsarnokkal bővült az Adient

A termékpaletta bővülése tette lehetővé, hogy az Adient új üzemcsarnokkal növelje magyarországi kapacitásait.

Története legjobb évét zárta a kecskeméti Mercedes

Története legjobb évét zárta a kecskeméti Mercedes

A tavalyi volt a kecskeméti Mercedes gyár eddigi legjobb éve: több mint 190 ezer autót gyártottak az üzemben, 4,1 százalékkal többet, mint egy évvel korábban, az árbevétel ugyancsak több mint 4 százalékkal, 3,6 milliárd euróra emelkedett – mondta Christian Wolff, a Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft. ügyvezető igazgatója sajtótájékoztatón, Budapesten.

Beruházás a Hübner nyíregyházi járműipari üzemében

Beruházás a Hübner nyíregyházi járműipari üzemében

A német tulajdonú Hübner-H Gumi- és Műanyagipari Kft. mintegy 3,4 milliárd forint beruházással bővíti a nyíregyházi járműipari gyártóüzemét, ezzel 125 új munkahelyet hoz létre.

Gyárat bővít a Siemens

Gyárat bővít a Siemens

Új típusú gázturbina-lapátok gyártását kezdi meg Magyarországon a vállalat, amelynek érdekében további, legalább 150, magasan képzett szakembert tervez felvenni budapesti Power and Gas üzemébe. A tavaly novemberben bejelentett kompetenciabővítés részeként új, 10.000 négyzetméter területű csarnok építését kezdte meg ma a vállalat. 

Lerakták a Mapei új gyárának alapkövét

Lerakták a Mapei új gyárának alapkövét

A 2,4 milliárd forintos beruházás keretében a vállalat raktár- és gyártókapacitása a jelenlegi duplájára bővül Sóskúton.

Gyárat bővít és duális képzést indít a Siemens

Gyárat bővít és duális képzést indít a Siemens

Csaknem tízmilliárd forintos beruházás keretében jelentős fejlesztéseket hajt végre hazai üzemében a Siemens. A Külgazdasági és Külügyminisztérium épületében tartott sajtótájékoztatón kiemelték: az építkezés már a héten megkezdődhet, az új termékek gyártása pedig 2018-ban veheti kezdetét.

Gyárcsarnokot avatott az Eagle Ottawa

Gyárcsarnokot avatott az Eagle Ottawa

A Szolnoki Ipari Parkban létrehozott 17 ezer négyzetméteres csarnok mintegy 20 millió euróba került.

Tatabányán bővíti gyárát a Becton Dickinson

Tatabányán bővíti gyárát a Becton Dickinson

Letette az amerikai Becton Dickinson a gyógyszeriparban használt kutatási reagenseket előállító üzemcsarnok alapkövét a Tatabányai Ipari Parkban. A hatmilliárd forintos beruházást a társaság fecskendőgyára mellett valósítják meg.