Rovatok
- Tehetséges nők az iparban
- AutoTech
- UrbanTech
- Az autonóm logisztika jövője a KUKA-val
- Eseményajánló
- Agro/Foodtech
- IPAR NAPJAI
- Hadiipar
- Tudomány
- Év Gyára
- Mérnökképzés
- Teszter
- Energetika
- Izgalmas technológia
- Logisztika
- A hét témája
- AI/MI az iparban
- Medtech
- Kávészünet
- Digitális lapszám
- Köszörű podcast
- Innováció
- Művelt mérnök
- Gazdaság
- Technológia
Közösségi média
A tervek szerint halad a gyártókapacitás bővítés a debreceni Schaefflernél
A Határ úti termelő üzem jelentősen több egysoros, mélyhornyú golyóscsapágy gyártására lesz képes 2026-tól.
Megduplázzák a gyártóterületet a Mercedes kecskeméti gyárában
Az üzem a gyártóterület megduplázásával járó fejlesztés nyomán a konszern egyik legjelentősebb egységévé válik.
Új üzemcsarnokkal bővült az Adient
A termékpaletta bővülése tette lehetővé, hogy az Adient új üzemcsarnokkal növelje magyarországi kapacitásait.
Története legjobb évét zárta a kecskeméti Mercedes
A tavalyi volt a kecskeméti Mercedes gyár eddigi legjobb éve: több mint 190 ezer autót gyártottak az üzemben, 4,1 százalékkal többet, mint egy évvel korábban, az árbevétel ugyancsak több mint 4 százalékkal, 3,6 milliárd euróra emelkedett – mondta Christian Wolff, a Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft. ügyvezető igazgatója sajtótájékoztatón, Budapesten.
Beruházás a Hübner nyíregyházi járműipari üzemében
A német tulajdonú Hübner-H Gumi- és Műanyagipari Kft. mintegy 3,4 milliárd forint beruházással bővíti a nyíregyházi járműipari gyártóüzemét, ezzel 125 új munkahelyet hoz létre.
Gyárat bővít a Siemens
Új típusú gázturbina-lapátok gyártását kezdi meg Magyarországon a vállalat, amelynek érdekében további, legalább 150, magasan képzett szakembert tervez felvenni budapesti Power and Gas üzemébe. A tavaly novemberben bejelentett kompetenciabővítés részeként új, 10.000 négyzetméter területű csarnok építését kezdte meg ma a vállalat.
Lerakták a Mapei új gyárának alapkövét
A 2,4 milliárd forintos beruházás keretében a vállalat raktár- és gyártókapacitása a jelenlegi duplájára bővül Sóskúton.
Gyárat bővít és duális képzést indít a Siemens
Csaknem tízmilliárd forintos beruházás keretében jelentős fejlesztéseket hajt végre hazai üzemében a Siemens. A Külgazdasági és Külügyminisztérium épületében tartott sajtótájékoztatón kiemelték: az építkezés már a héten megkezdődhet, az új termékek gyártása pedig 2018-ban veheti kezdetét.
Gyárcsarnokot avatott az Eagle Ottawa
A Szolnoki Ipari Parkban létrehozott 17 ezer négyzetméteres csarnok mintegy 20 millió euróba került.
Tatabányán bővíti gyárát a Becton Dickinson
Letette az amerikai Becton Dickinson a gyógyszeriparban használt kutatási reagenseket előállító üzemcsarnok alapkövét a Tatabányai Ipari Parkban. A hatmilliárd forintos beruházást a társaság fecskendőgyára mellett valósítják meg.
