Rovatok
- Tehetséges nők az iparban
- AutoTech
- UrbanTech
- Az autonóm logisztika jövője a KUKA-val
- Eseményajánló
- Agro/Foodtech
- IPAR NAPJAI
- Hadiipar
- Tudomány
- Év Gyára
- Mérnökképzés
- Teszter
- Energetika
- Izgalmas technológia
- Logisztika
- A hét témája
- AI/MI az iparban
- Medtech
- Kávészünet
- Digitális lapszám
- Köszörű podcast
- Innováció
- Művelt mérnök
- Gazdaság
- Technológia
Közösségi média
Jelentős kibocsátáscsökkentést ért el a Tetra Pak az értéklánc mentén és saját működésében
A 2030-as cél: saját működés nettó zéró kibocsátással.
39%-kal kevesebb üvegházhatásúgáz-kibocsátás és 84%-ban megújuló forrásokból származó energia
A Tetra Pak közzétette az FY22 Fenntarthatósági jelentését.
Zöld áram több mint 1 millió embernek
A Schneider Electric fenntarthatósági jelentése szerint több területen is jelentés előrelépést ért el a vállalat.
Szén-dioxid-semleges értéklánc 2040-ig
Megjelent a Vitesco Technologies első fenntarthatósági riportja. Az erőátviteli technológiákkal foglalkozó vállalat teljes értékláncát szén-dioxid-semlegessé kívánja tenni.
