Rovatok
- Tehetséges nők az iparban
- AutoTech
- UrbanTech
- Az autonóm logisztika jövője a KUKA-val
- Eseményajánló
- Agro/Foodtech
- IPAR NAPJAI
- Hadiipar
- Tudomány
- Év Gyára
- Mérnökképzés
- Teszter
- Energetika
- Izgalmas technológia
- Logisztika
- A hét témája
- AI/MI az iparban
- Medtech
- Kávészünet
- Digitális lapszám
- Köszörű podcast
- Innováció
- Művelt mérnök
- Gazdaság
- Technológia
Közösségi média
Magyarország egyik legnagyobb szoftverháza épül
A Siemens-csoporthoz tartozó evosoft Hungary Kft. új szoftverfejlesztési központ várhatóan 2021 elején nyitja meg kapuit.
Amit mindenki másol
A BMW kutató- és fejlesztőközpontja 1987-ben nyitotta meg a kapuit, a bajor vállalat ezzel a lépéssel olyan mintát adott az autógyáraknak és az óriásvállalatoknak, amelyet azóta is követnek.
Az Apollo Tyres kulcsszerepet szán a magyar gyárának
Ahogy megkezdi a termelést a magyarországi üzem, és az itt készülő termékek az európai piacra kerülnek, ez a régió adja majd a cég bevételének felét – mondta Neeraj Kanwar, az Apollo Tyres alelnöke és ügyvezető igazgatója.
A jövő megatrendjeit építik a Boschnál
Nagyszabású fejlesztési projektet zárt a magyarországi Bosch csoport a budapesti központjában. Az ehhez kapcsolódó legújabb fejlesztésekbe nyertünk betekintést.
Imidzs, inspiráció, innováció
Pár hónap, és a magyarországi Bosch csoport budapesti bázisán új lendületet kap Európa második legnagyobb fejlesztőközpontja.
Járműfejlesztés Győrben
Járműfejlesztő részleget alakít ki győri gyárában az Audi.
