Rovatok
- Tehetséges nők az iparban
- AutoTech
- UrbanTech
- Az autonóm logisztika jövője a KUKA-val
- Eseményajánló
- Agro/Foodtech
- IPAR NAPJAI
- Hadiipar
- Tudomány
- Év Gyára
- Mérnökképzés
- Teszter
- Energetika
- Izgalmas technológia
- Logisztika
- A hét témája
- AI/MI az iparban
- Medtech
- Kávészünet
- Digitális lapszám
- Köszörű podcast
- Innováció
- Művelt mérnök
- Gazdaság
- Technológia
Közösségi média
Iránytű Intézet kutatás: új ipari beruházást várnak a dunaújvárosiak
Depressziós a hangulat a városban a vasmű bezárása óta, minden ötödik helyi lakos az elköltözést fontolgatja.
A Linde megnégyszerezi palacktöltő kapacitását Dunaújvárosban
A cég a az ipari- és egészségügyi gázok iránti növekvő keresletre reagálva korszerűsítette dunaújvárosi töltőüzemét.
Csúcstechnológiás erőművet avattak Dunaújvárosban
A Hamburger Hungária, a Prinzhorn Csoport tagja ma ünnepélyesen felavatta a dunaújvárosi papírgyár területén épített új erőművet. A 45 milliárd forintos (150 millió eurós) befektetéssel épült erőmű lehetővé teszi, hogy a Hamburger Hungária teljes körűen, a létező legmagasabb hatásfokkal hasznosítsa az ország összes csomagolópapír-hulladékát – nagyrészt a termékgyártásban, illetve energetikailag.
