A győri Audi közleménye szerint az Audi Hungaria 2023-ban tízéves termelési csúcsot döntött a járműgyártásban. A győri Audinál összesen 177 775 gépjármű (beleértve az SKD-gyártást) gördült le a gyártósorról, szemben a 2022-es 171 134 darabbal.

A külgazdasági és külügyminiszter miniszter Facebook posztjában megjegyzi, hogy az Audi fantasztikus teljesítménye mellett érdemes megnézni a Mercedes kecskeméti gyárának folyamatos bővítését és a BMW debreceni építkezését. „Mindezeknek köszönhetően Magyarország egy egészen exkluzív elitklub tagja lett: mindössze három olyan ország van a világon (Kína és Németország a másik kettő), ahol mindhárom német prémium autómárka önálló gyárral rendelkezik" - olvasható a Facebookon.
