Becsült olvasási idő: 2 perc
Szoros kötésben

A hollandiai székhelyű kötőelem-forgalmazó, a Fabory intenzíven bővíti hálózatát Magyarországon. Ennek jegyében nyitotta meg legújabb üzletét Székesfehérvárott. Az eseményen jelen volt Cser-Palkovics András polgármester és Radetzky Jenő a Fejér Megyei Kereskedelmi és Iparkamara elnöke is.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!