Becsült olvasási idő: 1 perc
Hidrogén-technológiával a zöld jövőért

Az Innovációs és Technológiai Minisztérium (ITM) hibrid konferenciát tervez a járműipar jövőjét alakító meghatározó technológiákról.

Az idei Automotive Hungary kiállításon a keddi programot színesíti majd a Minisztérium által szervezett hibrid konferencia, amelyen iparági szakértők előadásai és panelbeszélgetések hallgathatók meg a Hungexpo területén, illetve online közvetítésen.

A rendezvény mindig is elkötelezett volt a legújabb technológiák iránt, így az idei kiállítás - és a hozzá kapcsolódó konferenciák - középpontjában is ezek bemutatása fog állni. Az egész napos konferencia során a résztvevők kerekasztal beszélgetések és előadások keretében ismerhetik meg a hazai nagyvállalatok vezetőinek és a szakma döntéshozóinak meglátásait a hidrogén-technológiáról, annak alkalmazásáról és a benne rejlő jövőbeni lehetőségekről.

A konferencia programját ezen a linken érheti el.

A rendezvény látogatása ingyenes, de regisztrációhoz kötött. Ezt a ezen linken teheti meg.