A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!
Becsült olvasási idő: 1 perc
Egységessé válik az erőforrások kezelése
Azzal, hogy a kormány egy helyre, a Nemzeti Fejlesztési MInisztériumba koncentrálta az erőforrásokat, végre megjelenhet az egységes szemlélet a közvagyon kezelésében és a nemzeti fejlesztésben - hangsúlyozta Fellegi Tamás miniszter hétfőn a külgazdasági szakdiplomaták hagyományos külpiaci értekezletén.
