Rovatok
- Tehetséges nők az iparban
- AutoTech
- UrbanTech
- Az autonóm logisztika jövője a KUKA-val
- Eseményajánló
- Agro/Foodtech
- IPAR NAPJAI
- Hadiipar
- Tudomány
- Év Gyára
- Mérnökképzés
- Teszter
- Energetika
- Izgalmas technológia
- Logisztika
- A hét témája
- AI/MI az iparban
- Medtech
- Kávészünet
- Digitális lapszám
- Köszörű podcast
- Innováció
- Művelt mérnök
- Gazdaság
- Technológia
Közösségi média
Siemens: a digitalizáció minden szektort érint
Továbbra is kiemelten kezeli a kutatás-fejlesztést a Siemens. A nagyvállalat a digitalizáció terültén érte el a legerősebb piaci növekedést az évben – számolt be az eredményekről Dale A. Martin elnök-vezérigazgató.
Szeptember végéig pályázhatnak a cégek
Meghosszabbította a Werner von Siemens Hatékonysági Díj pályázati határidejét a Siemens Zrt. A vállat célja, hogy összegyűjtse és bemutassa azokat a projekteket, intézkedéseket, amelyekkel a hazai szervezetek igazoltan növelni tudták hatékonyságukat.
Díjazza a hatékonyságot a Siemens
Hatékonyságot növelő projekteket, új technológiákat, innovatív alkalmazásokat jutalmaz idén a Siemens.
