A gyakorlatorientált mérnökképzés támogatása a cél

A gyakorlatorientált mérnökképzés támogatása a cél

A Vitesco Technologies és a Miskolci Egyetem a jövőben közösen dolgozik a mechatronika és a villamosmérnöki oktatás terén.

Stratégiai megállapodást kötött a Renault csoport és a Magyarországon is gyártóbázissal rendelkező Vitesco Technologies

Stratégiai megállapodást kötött a Renault csoport és a Magyarországon is gyártóbázissal rendelkező Vitesco Technologies

A két cég közösen fejleszti az elektromos és a hibrid autók erősáramú rendszereit.

Együttműködés a hatótáv növelése érdekében

Együttműködés a hatótáv növelése érdekében

A Vitesco Technologies és az Infineon a szilícium-karbid félvezetők terén fűzi szorosabbra a kapcsolatát.

Szén-dioxid-semleges értéklánc 2040-ig

Szén-dioxid-semleges értéklánc 2040-ig

Megjelent a Vitesco Technologies első fenntarthatósági riportja. Az erőátviteli technológiákkal foglalkozó vállalat teljes értékláncát szén-dioxid-semlegessé kívánja tenni.

Debreceni okosgyárának hivatalos megnyitását ünnepli a Vitesco Technologies

Debreceni okosgyárának hivatalos megnyitását ünnepli a Vitesco Technologies

450 munkahelyet teremt 2022 közepéig a tiszta és fenntartható mobilitási alkatrészeket előállító Vitesco Technologies most felavatott debreceni üzeme. A közel 36 milliárdos beruházásból elkészült korszerű gyár 100%-ban megújuló elektromossággal működik.

Új megoldásokat követel a mostani időszak

Új megoldásokat követel a mostani időszak

Különleges időkben kezdte meg működését a Vitesco Technologies debreceni gyára, hiszen a cég jelenleg a spin-off folyamatát éli meg, vagyis leválik a Continental Csoportról és önálló vállalatként működik tovább, amely egyértelműen a villamosításra és az e-mobilitásra fog összpontosítani. Mindezt ráadásul komolyan érintik a koronavírus járvány és a nyomában érkező gazdasági problémák is, amik új kihívásokat teremtettek az autóiparban.

Kutatásfejlesztés az autóipar és az atommag kutatók között

Kutatásfejlesztés az autóipar és az atommag kutatók között

Kutatásfejlesztési megállapodást kötött kedden a debreceni MTA Atommagkutató Intézet (Atomki) és az autóipari beszállító, a Vitesco Technologies.