Rovatok
- Tehetséges nők az iparban
- AutoTech
- UrbanTech
- Az autonóm logisztika jövője a KUKA-val
- Eseményajánló
- Agro/Foodtech
- IPAR NAPJAI
- Hadiipar
- Tudomány
- Év Gyára
- Mérnökképzés
- Teszter
- Energetika
- Izgalmas technológia
- Logisztika
- A hét témája
- AI/MI az iparban
- Medtech
- Kávészünet
- Digitális lapszám
- Köszörű podcast
- Innováció
- Művelt mérnök
- Gazdaság
- Technológia
Közösségi média
A gyakorlatorientált mérnökképzés támogatása a cél
A Vitesco Technologies és a Miskolci Egyetem a jövőben közösen dolgozik a mechatronika és a villamosmérnöki oktatás terén.
Stratégiai megállapodást kötött a Renault csoport és a Magyarországon is gyártóbázissal rendelkező Vitesco Technologies
A két cég közösen fejleszti az elektromos és a hibrid autók erősáramú rendszereit.
Együttműködés a hatótáv növelése érdekében
A Vitesco Technologies és az Infineon a szilícium-karbid félvezetők terén fűzi szorosabbra a kapcsolatát.
Szén-dioxid-semleges értéklánc 2040-ig
Megjelent a Vitesco Technologies első fenntarthatósági riportja. Az erőátviteli technológiákkal foglalkozó vállalat teljes értékláncát szén-dioxid-semlegessé kívánja tenni.
Debreceni okosgyárának hivatalos megnyitását ünnepli a Vitesco Technologies
450 munkahelyet teremt 2022 közepéig a tiszta és fenntartható mobilitási alkatrészeket előállító Vitesco Technologies most felavatott debreceni üzeme. A közel 36 milliárdos beruházásból elkészült korszerű gyár 100%-ban megújuló elektromossággal működik.
Új megoldásokat követel a mostani időszak
Különleges időkben kezdte meg működését a Vitesco Technologies debreceni gyára, hiszen a cég jelenleg a spin-off folyamatát éli meg, vagyis leválik a Continental Csoportról és önálló vállalatként működik tovább, amely egyértelműen a villamosításra és az e-mobilitásra fog összpontosítani. Mindezt ráadásul komolyan érintik a koronavírus járvány és a nyomában érkező gazdasági problémák is, amik új kihívásokat teremtettek az autóiparban.
Kutatásfejlesztés az autóipar és az atommag kutatók között
Kutatásfejlesztési megállapodást kötött kedden a debreceni MTA Atommagkutató Intézet (Atomki) és az autóipari beszállító, a Vitesco Technologies.
