Rovatok
- Tehetséges nők az iparban
- AutoTech
- UrbanTech
- Az autonóm logisztika jövője a KUKA-val
- Eseményajánló
- Agro/Foodtech
- IPAR NAPJAI
- Hadiipar
- Tudomány
- Év Gyára
- Mérnökképzés
- Teszter
- Energetika
- Izgalmas technológia
- Logisztika
- A hét témája
- AI/MI az iparban
- Medtech
- Kávészünet
- Digitális lapszám
- Köszörű podcast
- Innováció
- Művelt mérnök
- Gazdaság
- Technológia
Közösségi média
Még nagyobbat lépnek a fellendülés útján?
Az anyag- és a munkaerőhiány, valamint az áremelkedések fékezhetik a fejlődést.
Már ennyi sem elég?
Az euróövezeti adósságválság terjedése ellen mozgósítható pénzügyi mentőalapok nőttek ugyan az elmúlt évben, ám egy szélsőségesen rossz forgatókönyv bekövetkezte esetén gyakorlatilag el is fogynának ezek a források - vélekedtek londoni pénzügyi elemzők.
Nekünk nem meglepő
A magyar lakosság a legkevésbé elégedettek között van Közép- és Kelet-Európa, valamint az egykori szovjet térség átalakuló országai között, és a pénzügyi válság nem tett jót a piacgazdaság általános megítélésének sem a magyarok körében - egyebek mellett ez derül ki a londoni Európai Újjáépítési és Fejlesztési Bank (EBRD) és a Világnak közös felméréséből, amelynek eredményeit szerdán ismertették az EBRD londoni központjában.
