Legyen k+f központ Magyarország!

Legyen k+f központ Magyarország!

Létre kell hozni a tudományos kutatóközpontok egész hálózatát, és Magyarország nemcsak termelési, hanem majd kutatás-fejlesztési központtá is válhat - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök csütörtökön a szegedi lézerközpont ünnepélyes alapkőletételekor.

Új kutatás-fejlesztési központ az Egisnél

Új kutatás-fejlesztési központ az Egisnél

Két új kutatás-fejlesztési célú beruházással bővítette budapesti gyártóbázisát az Egis Gyógyszergyár Nyrt., a létesítményeket Orbán Viktor miniszterelnök avatta fel kedden. Az együttesen 7 milliárd forint összköltségű beruházással több mint 50 új munkahely létesült.