Odaítélték a Nők a Tudományban Kiválósági Díjakat

Odaítélték a Nők a Tudományban Kiválósági Díjakat

A Nők a Tudományban Egyesület 2013-ban alapította a Nők a Tudományban Kiválósági Díjat, amelyet idén a Magyar Tudományos Akadémia (MTA) szakmai közreműködése mellett az Unesco Magyar Nemzeti Bizottság védnökségével negyedszer adtak át az MTA Kistermében, 2017. március 8-án. A díjat ez alkalommal az agrártudományok, az információs technológia és a műszaki tudományok területén kiemelkedő teljesítményt nyújtó kutatónőknek ítélték. A díj fővédnöke Prof. Hargittai Magdolna akadémikus.