NMHH: kevesebbet költünk a neten

NMHH: kevesebbet költünk a neten

Megtorpant az online vásárlás korábbi növekedési üteme - állapította meg a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) kutatása. 

NMHH: öt év alatt kilencszer több gigabájtot használtunk el internetezésre

NMHH: öt év alatt kilencszer több gigabájtot használtunk el internetezésre

A 2016-os 0,8 gigabájtról 2021-re több mint a kilencszeresére, 7,5 gigabájtra ugrott az egy SIM-kártyára eső forgalmazott mobiladat-mennyiség.

Már több mint 15 ezer mobiltelefont cseréltek le

Már több mint 15 ezer mobiltelefont cseréltek le

Az 5 milliárdos keretből negyedmillió használatban lévő 3G- és 2G-képes mobiltelefon cserélhető le.

Elindult az NMHH mobilkészülék-csere programja

Elindult az NMHH mobilkészülék-csere programja

Ötmilliárdos keretből indult el a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) mobilkészülék-csere programja február 14-én.

Bejelentésre lépett a hatóság

Bejelentésre lépett a hatóság

A Nemzeti Média és Hírközlési Hatóság (NMHH) az előfizetők védelme érdekében hatósági határozatban tiltotta meg a Magyar Telekomnak, hogy mobilinternetes díjcsomagját minden új előfizető számára automatikusan, kérés nélkül aktiválja, esetenként akár tíz- vagy százezres számlákat generálva az ügyfeleknek.