Rovatok
- Tehetséges nők az iparban
- AutoTech
- UrbanTech
- Az autonóm logisztika jövője a KUKA-val
- Eseményajánló
- Agro/Foodtech
- IPAR NAPJAI
- Hadiipar
- Tudomány
- Év Gyára
- Mérnökképzés
- Teszter
- Energetika
- Izgalmas technológia
- Logisztika
- A hét témája
- AI/MI az iparban
- Medtech
- Kávészünet
- Digitális lapszám
- Köszörű podcast
- Innováció
- Művelt mérnök
- Gazdaság
- Technológia
Közösségi média
Kapacitásbővítő támogatásra lehet pályázni
Újra pályázhatnak a mikro-, kis- és középvállalkozások (kkv) termelési kapacitásaik bővítésére és kapacitásbővítő beruházásaik támogatására a Gazdaságfejlesztési és Innovációs Operatív Program (GINOP) keretében, összesen 39 milliárd forint értékű fejlesztési forrás érhető el.
NMG: 17 százalékkal emelkedett a járműipar teljesítménye
A hazai nagyjából 700 járműipari vállalatnak köszönhetően tavaly több mint 17 százalékkal emelkedett az ágazat teljesítménye - mondta Varga Mihály nemzetgazdasági miniszter az Automotive Hungary kiállításhoz kapcsolódó Járműipar 2016 Ősz konferencián.
