A Nagyvállalatok Logisztikai Vezetőinek 15. Konferenciáján jártunk

A Nagyvállalatok Logisztikai Vezetőinek 15. Konferenciáján jártunk

Október elején pár napra Visegrád vált az ország egyik legfontosabb logisztikai központjává. Nem a nemzetközi áruszállítási forgalom vagy egy zsúfolt raktár tette azzá, hanem az a több mint 200 nagyvállalati logisztikai vezető, aki a Klub által szervezett konferencián vett részt.