Mennyit érnek az INA részvényei?

Mennyit érnek az INA részvényei?

A tíz évvel ezelőtti ár mintegy két és félszereséért vásárolhatná vissza a horvát állam a Mol INA-részesedését, a horvát olajipari vállalat részvényeinek értéke ugyanis ennyit változott 2003 óta - írta a Vecernji List című zágrábi napilap szombati számában.

Tovább folytatódik a harc az INA-ért

Tovább folytatódik a harc az INA-ért

Elfogadhatatlannak tartja a horvát kormány azt, ahogyan a Mol Nyrt. jelenleg igazgatja az INA-t és meg akarja változtatni a részvényesi szerződést - írták a horvát lapok pénteken.

A horvátok szabadulnának a magyar olajcégtől

A horvátok szabadulnának a magyar olajcégtől

Az INA felügyelő bizottságának horvát tagjai szerdán levelet küldtek a horvát kormánynak, amelyben Áldott Zoltánnak, az INA elnök-vezérigazgatójának leváltását kérik, közvetve pedig az állam mint társtulajdonos erősebb részvételét az INA-ban - írta csütörtökön a Jutarnji list.