2015 lesz a mobilfizetés igazi áttörésének éve?

2015 lesz a mobilfizetés igazi áttörésének éve?

2015-ben élesedni fog a verseny a mobilfizetési szektor piaci erőfölényéért. Vajon melyik fizetési mód veszi át a készpénz és a bankkártya helyét?

Ősszel indul az egységes mobilfizetési rendszer

Ősszel indul az egységes mobilfizetési rendszer

Ez év őszén elindul a Nemzeti Mobilfizetési Rendszer, amellyel a közlekedéshez kapcsolódó közszolgáltatások, így a parkolás, az autópálya-használat, a városi közösségi, a helyközi és a vasúti közlekedés válik mobilfizetéssel elérhetővé - jelentette be a rendszert megvalósító, 100 százalékos állami tulajdonú Nemzeti Mobilfizetési Zrt.