Rovatok
- Tehetséges nők az iparban
- AutoTech
- UrbanTech
- Az autonóm logisztika jövője a KUKA-val
- Eseményajánló
- Agro/Foodtech
- IPAR NAPJAI
- Hadiipar
- Tudomány
- Év Gyára
- Mérnökképzés
- Teszter
- Energetika
- Izgalmas technológia
- Logisztika
- A hét témája
- AI/MI az iparban
- Medtech
- Kávészünet
- Digitális lapszám
- Köszörű podcast
- Innováció
- Művelt mérnök
- Gazdaság
- Technológia
Közösségi média
Új vezető a kecskeméti Mercedes-Benz Gyár élén
Christian Dickert ezzel hivatalosan is átveszi az irányítást Jens Bühlertől, aki 2024 januárjától 2026 áprilisáig vezette a kecskeméti gyárat.
A karbonsemleges gyártás a cél a kecskeméti Mercedes-Benz gyárban
A gyár elnyerte a CSR Hungary Díj fenntarthatósági elismerését.
Középpontban az ember: felújított iskolában oktatja a jövő generációit a Mercedes-Benz
A felnövekvő generációk oktatásának érdekében a kecskeméti autógyár teljes körűen megújította a Mercedes-Benz Iskolát. Az intézmény korszerűsítése révén az alsó és felső tagozatos diákok közös épületben, a Lestár Péter Oktatási Központ megújult épületszárnyában tanulhatnak. Az intézménynek a 2018/2019-es tanévben 62 alsó és 31 felső tagozatos tanulója van. A tervek szerint a Mercedes-Benz Iskola a közeljövőben 11-12. évfolyamokkal bővül majd.
