Elegük lett az egészségipari gyártóknak

Elegük lett az egészségipari gyártóknak

Nyílt levélben kérnek egyenlő esélyeket a közbeszerzéseknél a kormánytól a magyar orvostechnikai ipar meghatározó szereplői - jelentette be Kern József, a Diagon Kft. ügyvezető igazgatója szerdán Budapesten egy egészségügyi konferencián.