Élete maga volt az amerikai álom

Élete maga volt az amerikai álom

George Eastman amerikai feltaláló, a Kodak konszern megalapítója a múlt század elején már Amerika egyik legtehetősebb üzletembere volt, aki vagyonából nagy összegeket fordított jótékony célokra, Rochesterben zenei akadémiát alapított, az MIT kutatásait hatalmas pénzekkel támogatta és műgyűjtőként is ismert volt.

Nincs tovább!

Nincs tovább!

Lezárva egy korszakot az Eastman Kodak leáll a digitális fényképezőgépek, a zsebkamerák és a digitális képkeretek gyártásával - írta pénteken a The New York Times című amerikai napilap.