Az orvostechnológiai ipart fejlesztené a kormány

Az orvostechnológiai ipart fejlesztené a kormány

A jelentős hazai innovációs potenciállal bíró orvostechnológiai ipar fejlesztése érdekében májusig felmérik a hazai közfinanszírozott egészségügyi ellátórendszer 2018-2020 közötti orvostechnológiai eszközszükségletét – írja az MTI.