Rovatok
- Tehetséges nők az iparban
- AutoTech
- UrbanTech
- Az autonóm logisztika jövője a KUKA-val
- Eseményajánló
- Agro/Foodtech
- IPAR NAPJAI
- Hadiipar
- Tudomány
- Év Gyára
- Mérnökképzés
- Teszter
- Energetika
- Izgalmas technológia
- Logisztika
- A hét témája
- AI/MI az iparban
- Medtech
- Kávészünet
- Digitális lapszám
- Köszörű podcast
- Innováció
- Művelt mérnök
- Gazdaság
- Technológia
Közösségi média
ABB: 5 milliárd forintos kapacitásbővítés Kecskeméten
Bővítik az ABB Installációs Készülékek Kft. gyártóegységében a középfeszültségű kábelszerelvények gyártási kapacitását.
Új vezető a kecskeméti Mercedes-Benz Gyár élén
Christian Dickert ezzel hivatalosan is átveszi az irányítást Jens Bühlertől, aki 2024 januárjától 2026 áprilisáig vezette a kecskeméti gyárat.
Kezdődik az új Mercedes-Benz GLB sorozatgyártása a kecskeméti gyárban
Az új GLB már a második teljesen elektromos modell, amely legördül a kecskeméti Mercedes-Benz gyár szalagjáról.
Kecskemétre hozza a Mercedes az A-osztály gyártását
A Németországban felszabaduló kapacitások jól jöhetnek majd a cégnek az új modellek gyártásához.
A karbonsemleges gyártás a cél a kecskeméti Mercedes-Benz gyárban
A gyár elnyerte a CSR Hungary Díj fenntarthatósági elismerését.
Túl a 2 milliomodik autón a kecskeméti gyár
Októberben legördült a gyártósorról a kecskeméti Mercedes-Benz Gyár kétmilliomodik autója, egy tisztán elektromos hajtású EQB.
Új igazgató a kecskeméti Mercedes-Benz gyár élén
Jens Bühler 2024 januárjában Christian Wolfftól vette át a Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft. vezetését.
Autóipari beszállító 24 milliárd forintos beruházása Kecskeméten és Debrecenben
A ZF két gyártóegysége 2024 végére készülhet el, a gyártás 2025-ben indulhat.
Ipari környezetben készült művekből nyílik kiállítás Kecskeméten
A kiállítás 2023. július 31-ig naponta 8 és 17 óra között ingyenesen látogatható.
Akkumulátorbeszerelő-üzemmel bővül a kecskeméti Mercedes-Benz gyár
Az új üzemben a Mercedes EQ modellek gyártásához szükséges nagyfeszültségű akkumulátorokat szerelik majd be.
Megduplázzák a gyártóterületet a Mercedes kecskeméti gyárában
Az üzem a gyártóterület megduplázásával járó fejlesztés nyomán a konszern egyik legjelentősebb egységévé válik.
Elindult a termelés a kecskeméti Mercedes-Benz gyár új présüzemében
A 2020-ban bejelentett beruházás az eredeti terveknek megfelelően, két év leforgása alatt valósult meg.
