Rovatok
- Tehetséges nők az iparban
- AutoTech
- UrbanTech
- Az autonóm logisztika jövője a KUKA-val
- Eseményajánló
- Agro/Foodtech
- IPAR NAPJAI
- Hadiipar
- Tudomány
- Év Gyára
- Mérnökképzés
- Teszter
- Energetika
- Izgalmas technológia
- Logisztika
- A hét témája
- AI/MI az iparban
- Medtech
- Kávészünet
- Digitális lapszám
- Köszörű podcast
- Innováció
- Művelt mérnök
- Gazdaság
- Technológia
Közösségi média
Idén újra INDIGO
INDIGO - Ipari Digitalizációs szakmai nap április 12-én. A negyedik alkalommal megrendezésre kerülő INDIGO Nap központi témája továbbra is az ipari digitalizáció, míg az idei kulcsszó a hatékonyság.
Kutatóközpontok a hatékony ipari működésért
Az idén harmadik éve megrendezett Indigo Ipari Digitalizációs Szakmai Nap központi témája továbbra is a digitális gyártás és a digitális vállalati folyamatok szervezése volt október 3-án, Budapesten. Az eseményen olyan eszközök, hardverek és szoftverek, valamint iparági megoldások mutatkoztak be, amelyek egytől-egyig a hatékonyságnövelést és a folyamatos minőség biztosítását célozzák. A szakmai előadások mellett természetesen tartalmas beszélgetéseknek és kapcsolatépítésnek is helyet adott az esemény helyszínéül szolgáló Öbölház Rendezvényközpont.
