Idén újra INDIGO

Idén újra INDIGO

INDIGO - Ipari Digitalizációs szakmai nap április 12-én. A negyedik alkalommal megrendezésre kerülő INDIGO Nap központi témája továbbra is az ipari digitalizáció, míg az idei kulcsszó a hatékonyság. 

Kutatóközpontok a hatékony ipari működésért

Kutatóközpontok a hatékony ipari működésért

Az idén harmadik éve megrendezett Indigo Ipari Digitalizációs Szakmai Nap központi témája továbbra is a digitális gyártás és a digitális vállalati folyamatok szervezése volt október 3-án, Budapesten. Az eseményen olyan eszközök, hardverek és szoftverek, valamint iparági megoldások mutatkoztak be, amelyek egytől-egyig a hatékonyságnövelést és a folyamatos minőség biztosítását célozzák. A szakmai előadások mellett természetesen tartalmas beszélgetéseknek és kapcsolatépítésnek is helyet adott az esemény helyszínéül szolgáló Öbölház Rendezvényközpont.