Rovatok
- Tehetséges nők az iparban
- AutoTech
- UrbanTech
- Az autonóm logisztika jövője a KUKA-val
- Eseményajánló
- Agro/Foodtech
- IPAR NAPJAI
- Hadiipar
- Tudomány
- Év Gyára
- Mérnökképzés
- Teszter
- Energetika
- Izgalmas technológia
- Logisztika
- A hét témája
- AI/MI az iparban
- Medtech
- Kávészünet
- Digitális lapszám
- Köszörű podcast
- Innováció
- Művelt mérnök
- Gazdaság
- Technológia
Közösségi média
A COVID-19 megpörgetett pár szektort
A koronavírus-járvány hatására kialakult válság felgyorsította az iparágak digitális átalakulását és konszolidációs hullámhoz vezethet néhány ágazatban.
Átadták az idei Gyurós Tibor-díjakat
Az idei évben négy + egy kategóriában díjazták az év IKT-teljesítményeit: a szokásos az év IKT-menedzsere, az év IKT-innovációja és a digitális oktatás nagykövete díj mellett az IVSZ kiosztotta az év IKT-projektje díjat, illetve egy posztumusz különdíjat is. A díjátadóra a 24. IVSZ MENTA konferencián, Sárváron került sor.
Megújuló közigazgatási informatika
Mintegy hétszáz résztvevővel zajlott le az első Informatika a Társadalomért konferencia november 11-12-én Balatonfüreden. A szervezők, az Informatika a Társadalomért Egyesület és az Informatikai Vállalkozások Szövetsége szerint a konferencia maradéktalanul teljesítette célját: érdemi párbeszéd kezdődött a közigazgatás döntéshozói, az IKT vállalkozások és a civilszervezetek között.
