Újabb reaktor ment tönkre Japánban

Újabb reaktor ment tönkre Japánban

Jelentős javítási munkákat kell végrehajtani ahhoz, hogy újraindulhasson a hamaokai atomerőmű ötös reaktora, amely tavaly májusban leállítása közben rongálódott meg egy üzemzavar miatt - írta az üzemeltető vizsgálataira hivatkozva az Aszahi Simbun japán napilap szerdán.