Rovatok
- Tehetséges nők az iparban
- AutoTech
- UrbanTech
- Az autonóm logisztika jövője a KUKA-val
- Eseményajánló
- Agro/Foodtech
- IPAR NAPJAI
- Hadiipar
- Tudomány
- Év Gyára
- Mérnökképzés
- Teszter
- Energetika
- Izgalmas technológia
- Logisztika
- A hét témája
- AI/MI az iparban
- Medtech
- Kávészünet
- Digitális lapszám
- Köszörű podcast
- Innováció
- Művelt mérnök
- Gazdaság
- Technológia
Közösségi média
Csökkentett módba kapcsolt a kiállítás
Kedvezőtlen politikai hangulatban, a környezetvédők tiltakozásai mellett tartották meg szeptember közepén a világ legnagyobb autókiállítását, amelyen az új villanyautóknál csak a hiányzó gyártókból volt több.
Az autógyártók már készülnek az elektromos átállásra
Emlékezetes kiállításként vonul be a szeptember közepén rendezett 67. Frankfurti Autószalon az autóipari történelemkönyvbe, nemcsak az újdonságok mennyisége, hanem a számtalan, következő évtizedre vonatkozó ígéret miatt is. A környezetvédők, a sportos és a szabadidő-autók rajongói egyaránt megtalálhatták a számításukat, fő témául az elektromos autózást és az önvezető rendszereket választották.
Hagyományos meghajtás: probléma vagy a megoldás része?
Csütörtökön nyílik és tíz napig várja a négykerekűek rajongóit a Frankfurti Autószalon. Az idei seregszemle mottója is lehetne: kutatással és fejlesztéssel a bizalom visszaszerzéséért.
Önparkoló autók a 66. Frankfurti Autószalonon
40 ezer fővel több látogatója volt a Frankfurti Autószalonnak a két évvel korábbinál, ám a Volkswagennél kipattant károsanyag-kibocsátási botrány rányomta a bélyegét a kiállítás hangulatára.
Autóvásár az elektromobilitás jegyében
A 35 ország kereken ezeregyszáz kiállítója részvételével „a világ legautósabb show-ja” mottó jegyében megtartott kiállítás rendezői szerint a tíz csarnokban közel 160 világújdonság kerül bemutatásra. A kiállítás középpontjában az elektromobilitás áll.
