Csökkentett módba kapcsolt a kiállítás

Csökkentett módba kapcsolt a kiállítás

Kedvezőtlen politikai hangulatban, a környezetvédők tiltakozásai mellett tartották meg szeptember közepén a világ legnagyobb autókiállítását, amelyen az új villanyautóknál csak a hiányzó gyártókból volt több.

Az autógyártók már készülnek az elektromos átállásra

Az autógyártók már készülnek az elektromos átállásra

Emlékezetes kiállításként vonul be a szeptember közepén rendezett 67. Frankfurti Autószalon az autóipari történelemkönyvbe, nemcsak az újdonságok mennyisége, hanem a számtalan, következő évtizedre vonatkozó ígéret miatt is. A környezetvédők, a sportos és a szabadidő-autók rajongói egyaránt megtalálhatták a számításukat, fő témául az elektromos autózást és az önvezető rendszereket választották.

Hagyományos meghajtás: probléma vagy a megoldás része?

Hagyományos meghajtás: probléma vagy a megoldás része?

Csütörtökön nyílik és tíz napig várja a négykerekűek rajongóit a Frankfurti Autószalon. Az idei seregszemle mottója is lehetne: kutatással és fejlesztéssel a bizalom visszaszerzéséért.

Önparkoló autók a 66. Frankfurti Autószalonon

Önparkoló autók a 66. Frankfurti Autószalonon

40 ezer fővel több látogatója volt a Frankfurti Autószalonnak a két évvel korábbinál, ám a Volkswagennél kipattant károsanyag-kibocsátási botrány rányomta a bélyegét a kiállítás hangulatára. 

Autóvásár az elektromobilitás jegyében

Autóvásár az elektromobilitás jegyében

A 35 ország kereken ezeregyszáz kiállítója részvételével „a világ legautósabb show-ja” mottó jegyében megtartott kiállítás rendezői szerint a tíz csarnokban közel 160 világújdonság kerül bemutatásra. A kiállítás középpontjában az elektromobilitás áll.