Öt éven belül mindenkinek tíz hálózatba kötött eszköze lesz

Öt éven belül mindenkinek tíz hálózatba kötött eszköze lesz

Ezt a Telekom lakossági marketing és értékesítés menedzsment igazgatója, Pereszlényi Zoltán mondta annak kapcsán, hogy a cég elsőként teszi elérhetővé az eszközbe integrált virtuális SIM-kártya használatát.

Elfogadták a virtuális SIM-kártya szabványt

Elfogadták a virtuális SIM-kártya szabványt

A kezdeményezéssel nem a fizikai formában létező SIM-kártyákat akarják leváltani, hanem az előfizetésekhez tartozó hálózati szolgáltatásokra jogosult eszközök körét bővíteni.