Rovatok
- Tehetséges nők az iparban
- AutoTech
- UrbanTech
- Az autonóm logisztika jövője a KUKA-val
- Eseményajánló
- Agro/Foodtech
- IPAR NAPJAI
- Hadiipar
- Tudomány
- Év Gyára
- Mérnökképzés
- Teszter
- Energetika
- Izgalmas technológia
- Logisztika
- A hét témája
- AI/MI az iparban
- Medtech
- Kávészünet
- Digitális lapszám
- Köszörű podcast
- Innováció
- Művelt mérnök
- Gazdaság
- Technológia
Közösségi média
Ilyen lesz az energiapiac 2035-ben
Szakemeberek szerint 2035-ig a világ energiafogyasztása több mint 30 százalékkal nő, az éves energiafogyasztás növekedése mérséklődik, míg továbbra is a fosszilis energiahordozók dominálják majd az energiapiacot – derült ki a hét országra kiterjedő, „Aktuális trendek a globális energiapiacon – BP Energy Outlook” címmel Düsseldorfban tartott szakmai konferencián.
A jövő eszközei karnyújtásnyira vannak
Az utóbbi években kiemelt fontosságú „zöld gondolkodásból” a gyártósorok sem maradhatnak ki. Cikkünk elsősorban a folyamatautomatizálás eszközei által nyújtott lehetőségekre koncentrál. Felnőtt-e a technológia az egyre szigorodó követelményekhez?
