Rovatok
- Tehetséges nők az iparban
- AutoTech
- UrbanTech
- Az autonóm logisztika jövője a KUKA-val
- Eseményajánló
- Agro/Foodtech
- IPAR NAPJAI
- Hadiipar
- Tudomány
- Év Gyára
- Mérnökképzés
- Teszter
- Energetika
- Izgalmas technológia
- Logisztika
- A hét témája
- AI/MI az iparban
- Medtech
- Kávészünet
- Digitális lapszám
- Köszörű podcast
- Innováció
- Művelt mérnök
- Gazdaság
- Technológia
Közösségi média
Zöld standup: Egyetemi turnéra indult a Schneider Electric
Még a Litkai Gergely, Janklovics Péter és Szabó Balázs Máté alkotta trió műsora is bezöldült a „Plan(t) Your Future” névre hallgató karrierrendezvény záróestjén. A 2021-ben a világ legfenntarthatóbb vállalata címet elnyerő Schneider Electric négy fővárosi egyetemen engedett bepillantást abba, hogy hogyan működik a legmodernebb technológiákkal dolgozó, hazánkban 2000 főt foglalkoztató vállalat. A cég szakértői a Go Schneider Fenntarthatósági Hét keretében mutatták be, hogyan segítik megoldásaik a fenntarthatósági törekvéseket. A programban olyan témák szerepeltek, mint az energiagazdálkodás és a microgrid rendszerek, az épületautomatizálásban rejlő lehetőségek, de szóba került a szén-dioxid-kvóta kereskedelem is. Az eseménysorozaton több mint háromszáz diák vett részt.
