Rovatok
- Tehetséges nők az iparban
- AutoTech
- UrbanTech
- Az autonóm logisztika jövője a KUKA-val
- Eseményajánló
- Agro/Foodtech
- IPAR NAPJAI
- Hadiipar
- Tudomány
- Év Gyára
- Mérnökképzés
- Teszter
- Energetika
- Izgalmas technológia
- Logisztika
- A hét témája
- AI/MI az iparban
- Medtech
- Kávészünet
- Digitális lapszám
- Köszörű podcast
- Innováció
- Művelt mérnök
- Gazdaság
- Technológia
Közösségi média
Az Elmű-Émász belép a földgázpiacra
Belép a magyar földgázpiacra az Elmű-Émász, az eddig villamosenergia-ellátást végző társaságcsoport július elején indítja aktív földgáz-értékesítési tevékenységét, amellyel középtávon 10-15 százalékos részesedést kíván elérni a kis- és nagyipari földgáz fogyasztók piacán.
Az Alteo tulajdonába került a Sinergy csoport
Az elmúlt évek egyik legnagyobb, magáncégeket érintő energiapiaci cégfelvásárlását zárta le az Alteo Energiaszolgáltató Nyrt. hétfőn.
Nem fizettek, kikapcsolták
Az Észak-magyarországi Áramszolgáltató (Émász) Nyrt. keddtől, jelentős fizetési hátralék miatt, szünetelteti a szolgáltatást a valamikori Diósgyőri Gépgyár (Digép) területén lévő ipari parkban.
Intelligens és gazdaságos
Napjainkban jelentős nyomás nehezedik a magyar városokra: takarékoskodniuk kell a költségekkel, és jobban kézben kell tartaniuk a kiadásokat.
