Itt a vége!

Itt a vége!

Csődeljárás megindítását kérte az Elcoteq SE Luxemburgban - jelentette be a vállalat csütörtökön a honlapján.

Nem javult a helyzet

Nem javult a helyzet

Kevesebb műszakban termel az Elcoteq pécsi üzeme. A hétvégére leállították a termelést, a munkára jelentkező embereket hazaküldték pihenőnapra.

Leépítés Pécsen

Leépítés Pécsen

Az amerikai Paltinum Equity nem fektet be a finn cégbe; a nehéz helyzetbe került vállalat pécsi üzemében a héten megkezdődtek a leépítések.