A német járműipar következő nagy lépése

A német járműipar következő nagy lépése

Megszülettek a megállapodások az elektromos autók fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó EM-motive GmbH nevű vegyesvállalat létrehozására. A termelés várhatóan 2012-ben indul, a Hildesheimben és Stuttgartban levő üzemek mintegy 100 embernek adnak munkát.