„Tőlünk függ, hogy Star Trek- vagy Star Wars-jövőt építünk”

„Tőlünk függ, hogy Star Trek- vagy Star Wars-jövőt építünk”

Árvai Péter, a Prezi társalapító-vezérigazgatója szerint az emberek azért szeretik a disztópiákat, mert ráéreznek a határokra, arra, hogy mennyire el tudnak romlani a dolgok. Az ő sci-fije utópia, de tudatosan felépített út vezet odáig. A jövőről beszélgettünk.