Rovatok
- Tehetséges nők az iparban
- AutoTech
- UrbanTech
- Az autonóm logisztika jövője a KUKA-val
- Eseményajánló
- Agro/Foodtech
- IPAR NAPJAI
- Hadiipar
- Tudomány
- Év Gyára
- Mérnökképzés
- Teszter
- Energetika
- Izgalmas technológia
- Logisztika
- A hét témája
- AI/MI az iparban
- Medtech
- Kávészünet
- Digitális lapszám
- Köszörű podcast
- Innováció
- Művelt mérnök
- Gazdaság
- Technológia
Közösségi média
Nyolc év alatt 13 új modell a Mercedes-től
A Daimler elnöke 13 új, előddel nem rendelkező Mercedes modell bemutatását ígéri az elkövetkező nyolc évben annak az agresszív növekedési programnak keretében, amellyel a Daimler legkésőbb 2020-ig vissza kívánja hódítani a legnagyobb luxusautógyártó rangját - idézi az Automotive News Europe szakmai hírportál a Bloomberg üzleti hírügynökséget.
A legmenőbb exportcikk
A Mercedes-gyár alig tíz hónappal ezelőtti átadásakor elhangzott: ha legördül az első CLA az üzem futószalagjáról, már nem a pirospaprika, hanem ez a kategóriájában új szegmenst teremtő autó lesz Magyarország "legmenőbb" exportcikke - mondta a Daimler AG vezérigazgatója a modell sorozatgyártásának ünnepélyes elindítása alkalmából, pénteken Kecskeméten.
Nagyon viszik a Mercedeseket
A stuttgartiak jelenleg képtelenek annyi gépkocsit előállítani, mint amennyit értékesíteni tudnának. A Daimler üzemeiben a nyári felfutás után télre sem várható lazítás.
