Rovatok
- Tehetséges nők az iparban
- AutoTech
- UrbanTech
- Az autonóm logisztika jövője a KUKA-val
- Eseményajánló
- Agro/Foodtech
- IPAR NAPJAI
- Hadiipar
- Tudomány
- Év Gyára
- Mérnökképzés
- Teszter
- Energetika
- Izgalmas technológia
- Logisztika
- A hét témája
- AI/MI az iparban
- Medtech
- Kávészünet
- Digitális lapszám
- Köszörű podcast
- Innováció
- Művelt mérnök
- Gazdaság
- Technológia
Közösségi média
Az 5G-technológia 2019-ben valósággá válik
A Deutsche Telekom telepíti az első 150 ötödik generációs antennáját hat európai országában – jelentette be Claudia Nemat, a Deutsche Telekom technológiáért és innovációért felelős igazgatósági tagja hétfőn a barcelonai Mobil Világkongresszuson (Mobile World Congress, MWC).
Üzembe helyezték az 5G technológiát Berlinben
A Deutsche Telekom és a Huawei működésbe helyezte az első szabvány előtti 5G (ötödik generációs) telekommunikációs kapcsolatot. A kereskedelmi üzembe helyezés az európai premiert jelenti.
A Telekom és a Huawei új nyílt felhőplatformot indított
Az új felhőt a CeBIT-en jelentette be a Deutsche Telekom, a szolgáltatást a Huawei tervezte és a T-Systems üzemelteti.
