Rovatok
- Tehetséges nők az iparban
- AutoTech
- UrbanTech
- Az autonóm logisztika jövője a KUKA-val
- Eseményajánló
- Agro/Foodtech
- IPAR NAPJAI
- Hadiipar
- Tudomány
- Év Gyára
- Mérnökképzés
- Teszter
- Energetika
- Izgalmas technológia
- Logisztika
- A hét témája
- AI/MI az iparban
- Medtech
- Kávészünet
- Digitális lapszám
- Köszörű podcast
- Innováció
- Művelt mérnök
- Gazdaság
- Technológia
Közösségi média
Tíz évünk rámehet
Az egyik legnagyobb citybeli gazdasági kutatócég, a Centre for Economics and Business Research (CEBR) vasárnap ismertetett előrejelzésében - alapeseti forgatókönyvként - azt valószínűsítette, hogy az euróövezet a legközelebbi jövőben nem bomlik fel, mivel a potenciális következmények ismeretében Görögország és a többi tagállam nem meri vállalni a felelősséget a valutaunió szétesése után rövid távon várható komoly gazdasági szenvedésért.
Növekedést vár az Erste
Könnyebben vészelne át egy újabb válságot Kelet-Közép- és Kelet-Európa most, mint a három éve, a Lehman Brothers bankház csődjét követően kibontakozott pénzügyi és gazdasági válságot - állapította meg az osztrák Erste Csoport Bécsben ismertetett elemzésében.
