Rovatok
- Tehetséges nők az iparban
- AutoTech
- UrbanTech
- Az autonóm logisztika jövője a KUKA-val
- Eseményajánló
- Agro/Foodtech
- IPAR NAPJAI
- Hadiipar
- Tudomány
- Év Gyára
- Mérnökképzés
- Teszter
- Energetika
- Izgalmas technológia
- Logisztika
- A hét témája
- AI/MI az iparban
- Medtech
- Kávészünet
- Digitális lapszám
- Köszörű podcast
- Innováció
- Művelt mérnök
- Gazdaság
- Technológia
Közösségi média
A múlt évben tovább csökkent a termelés, de folytatódott az elektromobilitás térnyerése
2020/2021 fordulóján a német autóipar vezető tisztségviselői abban reménykednek, hogy csakhamar befejeződik a koronavírus-járvány és az ágazat mind a termelés, mind az értékesítés tekintetében elindulhat a felfelé vezető úton.
A koronavírus árnyékában – 2021/2022 fordulóján
A múlt év tavaszán beindult és nyáron erőteljesebbé vált élénkülés után, az ősz folyamán újra megtört az osztrák gazdaság lendülete. A lassulás okai a koronavírus-járvány tovaterjedésének megakadályozását szolgáló korlátozásokban, a szállítási láncokban keletkezett szűk keresztmetszetek tartóssá válásában és a nyersanyagok magas árszintjében keresendők.
Egy ilyen év után
Mik azok az események, jelenségek, amik igazán meghatározóak voltak az elmúlt esztendőben? Meddig marad velünk a válság? Mit várunk 2022-től? Ilyen és ezekhez hasonló kérdésekre keressük a válaszokat meghívott vendégeinkkel.
A+A 2021 szakvásár a megváltozott munka világáról
A világjárvány még nagyobb lendületet adott a munka világában zajló változásoknak – az A+A 2021, a munkahelyi biztonsági és foglalkozásegészségügyi világvásár ezt a témát járja körül.
Női felsővezetők: kihívások az esélyegyenlőség területén
Globális kutatást a KPMG végezte, női felsővezetők körében, melynek egyik eredménye, hogy a COVID-időszak még égetőbbé teszi a női munkavállalók esélyegyenlőségének a kérdését.
