Becsült olvasási idő: 1 perc
Új vezető a Siemensnél

Dale A. Martin 2010. május 20-tól tölti be az elnök-vezérigazgatói pozíciót, de az operatív munkát csak július 1-től kezdi meg. A nyár folyamán teljes körűen átveszi jövőbeni feladatait, és szeptemberben nyilvános sajtóesemény keretében mutatkozik be.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!