A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!
Becsült olvasási idő: 1 perc
Tovább épül az autópálya
Az M3 autópálya beruházója, a Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt. 2010. szeptember 1-jén átadta a Kivitelező részére a Nyíregyháza-Vásárosnamény közötti szakasz Őrig, vagyis a 49-es számú főútig terjedő munkaterületét, így hamarosan elkezdődhet az építkezés az érintett szakaszon. A beruházásnak köszönhetően gyorsabban és biztonságosabban lehet megközelíteni a keleti országrészt – beleértve a záhonyi országhatárt is.
